Kurumsal Firma Sitesi

Facebook Google Plus

"Hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre belirledik."

İnternet dünyasında her firmanın, her şahsın farklı reklam ihtiyaçları vardır elbet. Herkes bir kaşıktan pilav yiyemez.

Gelin kısaca size sunacağımız hizmetleri tanıyalım.

*  Web Tasarımı
Kilişe web tasarımı terimleri ve fonksiyonlarından bahsetmeyeceğiz size. Dünya'nın kabul ettiği ve 2009'dan bu yana varolan (W3C Consortium) standartlarına uygun web siteleri için hizmet vereceğiz.

Size  özel; dinamik ve sürekli elinizin altında olacak, istediğiniz zaman ve kimseye ihtiyaç duymadan güncelleyebileceğiniz web sitesi sistemlerinide kolaylıkla hizmetinize sunabiliriz. Devam

SEO ve Arama Motorları Senkronu
 Web dünyasında, her web sitesi hedef kitlesine daha etkili ulaşmak için ' bir adım önde ' olmak ister. SEO ve Arama Motorları Senkronu, internet dünyasının diğer unsurları  arasında belkide en şımarık ve en iyi iş çıkaran çocuğudur. Çünkü, uğraşması zaman ve sabır ister - ama sonuçlarını görmek - paha biçilemez.
Sosyal Medya
Son zamanların parlayan yıldızı. Cazibeli, çekici ve etkileyici. 3 sıfatıda bir çatı altında toplayacak olursak - muhteşem !
Hepiniz Facebook, Twitter, Youtube, Blogger, Myspace ve daha nicelerini duymuşsunuzdur. Peki size ne gibi faydaları olacak hayal edebiliyor musunuz ?
Tanıtım Yazıları ve Backlink Uygulamarı
Web sitenizi tanıtan makaleler, onlarca blog adresinde onlarca dizinde ve forumda yer alarak sizlere organik backlinkler oluşturulacak. Bu sizin Google nezdindeki değerinizi arttıracak ve hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız.
Network Marketing
Anlamını biliyor musunuz ? Bilsenizde bilmesenizde, aslında hepimiz bu ağın içerisindeyiz. Çünkü; herkesin amacı pazarlama ve satış. Ama; istenilen sonuçları almak için işi uzmanlarına bırakmalısınız.
E-Mail Marketing ve Pazarlama
Sizi bir Spammer yapalım demiyoruz! Size; uluslararası mailing standartlarına uygun, raporlu , izinli ve %100 yönetilebilir bir mailing hizmeti vermek istiyoruz. İsterseniz size bunu öğretelim, isterseniz sizin yerinize biz yapalım.
* İçerik Düzenlemesi ve Yapılandırma
Güzel, bir web siteniz var. Gayet iyi, yapacağınız işide herkesin anlayacağı biçimde anlatabilmişsiniz. Peki Google ve diğer arama motorları bundan bişey anlıyor mu ?
Onlara sitenizi anlatakta bizim işimiz.
* SMS Hizmetleri
Sms göndermek için, ayrı bir telefon hattına, bilgisayarınıza yüklemek için bir programa ihtiyacınız yok. Prosedüre takılmadan, program kurmadan, anlık veya ileri tarih ve saatli, gerçek raporlarla Başlıklı Sms gönderin. http://www.smsakdeniz.com  hesabınızı açın ve hemen kullanmaya başlayın.

Planlama ve Uygulama
Sizin işinize yarayacak hizmetin başından sonuna kadar planlamasını ve uygulamasını bize bırakın. Başından sonuna kadar evet. Çünkü; daha öncede belirttik - sizi sadece bir müşteri olarak görmüyoruz. Sizinle çalışırken kendimizi geliştiriyor, yaşadığımız deneyimleri veya bilgilerimizi pekiştiriyor ve sizinle beraber bunların işe yaradığını görmeye bayılıyoruz. O yüzden başından sonuna kadar biz varız, yanınızdayız.

İnternet dünyasında herkes farklı reklam hizmetine, farklı danışmanlık konularına ve farklı uygulamalara ihtiyaç duyar. Sizin içinde  bu kadar alternatif arasından yapabileceğimiz bir hizmet var elbette, karar verin - başlayalım...